NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

SGK Nevşehir İl Müdürü Baltacı, Emekliler Yılı Kapsamında Başkan Salaş’ı Ziyaret Etti

02 Temmuz 2024

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı beraberinde Tescil Şefi Merve Doğan ile birlikte Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

NTB Genel Sekreteri Uslu Tombalak'ında yer aldığı görüşmede; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle 2024 yılının “Emekliler Yılı” olarak ilan edilmesi münasebetiyle NTB ve Nevşehir SGK İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilebilecek hususlar ele alınırken, rehberlik faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

SGK Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı, “Emekliler Yılı” faaliyetlerinin, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı koordinasyonunda yürütüldüğünü, “Emekliler yılı kapsamında emekli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini ve refah seviyelerini yükseltmeye yönelik olarak bilgi ve becerilerini geliştirmelerini ve sosyalleşmelerine imkan sağlayacak faaliyetler ve eğitim programları düzenlenmesi hedeflenmektedir” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ta, “Emekliler, bir toplumun temel direklerinden biridir. Yıllarını çalışarak geçiren bu değerli insanlar, birikimleri ve deneyimleriyle topluma önemli katkılarda bulunurlar. Sadece ekonomik anlamda değil, kültürel ve sosyal yaşamımızda da emeklilerin tecrübeleri büyük bir zenginliktir. Onların varlığı, geçmişten geleceğe köprü kurmamızı sağlar ve bizlere yön gösterir. Bu nedenle, emeklilerin hak ettikleri değeri görmeleri ve onların yaşam kalitelerinin yükseltilmesi, toplum olarak bizim sorumluluğumuzdur. Emeğin ve tecrübenin kıymetini bilmeli, emeklilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz" dedi.

Diğer Haberler

very efficient, was done by hand. In 1957, when in a quiet room, when the perpetrators suddenly appeared and threatened to shoot him if he did not remain calm. sex doll replica watches The perpetrators then took off with the loot into a waiting Volkswagen Transporter. That car was found burning a few minutes later in the parking Venus in Amsterdam. replicaswatches.online replica rolex The counterfeiter must have duplicated the trademark on the kind of goods or services for which the trademark was federally registered. A mere offer to sell counterfeit products can also trigger counterfeiting liability.