NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

Nevşehir Vali Yardımcısı Erdoğdu’dan NTB'ye Ziyaret

15 Kasım 2023

Nevşehir Vali Yardımcısı Ahmet Erdoğdu, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir Vali Yardımcısı Ahmet Erdoğdu, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a nezaket ziyaretinde bulunarak, Nevşehir Ticaret Borsası’nın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Bu ziyaretin kendisini son derece mutlu ettiğini belirten Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamasında;  "Sayın Vali Yardımcılarımızın hepsi geride bıraktığımız süreç içerisinde bizlerle son derece uyum içerisinde ve istişare ederek çalışmalarını sürdürdüler. Nevşehir Vali Yardımcısı Ahmet Erdoğdu ile de daha bir çok güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Bizler kendilerini Nevşehir’imiz için bir değer olarak görüyor ve bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz" dedi.

Nevşehir Vali Yardımcısı Ahmet Erdoğdu da ; Nevşehir Ticaret Borsasının çok değerli başkanı ve yönetiminin yaptığı çalışmaları yakınen takip ediyoruz, Ticaret Borsamızla şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de istişare içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz, dedi.

Ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.